Матеріально – технічне забезпечення ЗДО

Дошкільний заклад функціонує з 1941 року . В закладі працює 2 різновікові групи: молодша , діти ( 2-4 роки) та дошкільна , діти( 4-6 років). Кожна група має окремий вхід, ігрову кімнату, спальню., туалетні кімнати. Музичної зали немає, свята проходять в дошкільній групі. Є медичний кабінет, який оснащений згідно переліку про обладнання медичного кабінету в дошкільному закладі.2 комори, 1 для овочів друга для педобладнання. Харчоблок, пральна кімната , комора завідувача господарством знаходяться в окремому приміщенні.

Дошкільний заклад оснащений сучасними меблями, 2-х та 3-х ярусним висувними ліжками, новими столами , які були придбані за кошти районного бюджету в 2021 році, також було замінено стільці в молодшій групі. За кошти місцево бюджету було придбано в заклад килим 5х4, холодильник з морозильною камерою, музичну колонку, установлено 2 нових ігрових майданчика. Також за кошти з районного бюджету було придбано миючи та дезінфікуючі засоби, 4 вогнегасника.

В закладі є 4 холодильника, 2 з них з морозильною камерою.В пральній кімнаті 2 нових пральні машини автомат.

За внебюджетні кошти було придбано 50 нових покривал на ліжка, 3 комплекти постільної білизни для кожної групи.

За останні 4 роки було проведено капітальний ремонт туалетної кімнати дошкільної групи, пральної кімнати.В групах і спальнанях проведено поточні ремонти за позабюджетні кошти.

В закладі повністю замінено вікна . Проведено поточні ремонти на харчоблоці, в миєчной для посуду, усиновленні дерев’яні стелажі в коморі для зберігання продуктів. Замінено посуд оці та групах.

Заклад має 5 бойлерів для гарячої води: в групах, на харчоблоці, пральні , в туалетній кімнаті дошкільної групи.

Закладі в наявності рушники, як паперові так махрові в достатній кількості. Матеріальне забезпечення дошкільного закладу на достатньому рівні. Але є одна проблема, це асфальтування двора закладу.